İLKADIM HALI YIKAMA

Samsun Battaniye Yorgan Yıkama

Özellikle kış aylarında gece uyurken üstümüzü örtmek için yorgan ve battaniye gibi kalın yapılı ürünler kullanırız. Bu ürünler bizleri sıcak tutarak gece daha iyi uyumamızı sağlar. Ancak her gün kullanılan bu ürünlerin temizliğine ne kadar dikkat ediyoruz? Yorganlar kılıfla kullanılmasına rağmen sürekli olmasa da belirli aralıklarla yıkanmalıdır. Battaniyeler yorganlara göre daha sık yıkanmalıdır. Çünkü battaniyeler yogan gibi kılıflarla kullanılmamaktadır.

Yorgan ve battaniyeleri evlerimizdeki çamaşır makinelerinde yıkayabileceğimiz gibi bu ürünleri temizleyen firmalarda da yıkatabiliriz. Eski model çamaşır makinelerinin kilogramları düşük olduğundan dolayı bu tarz büyük ürünler makineye sığmayabilir. Sığsa bile ürünü döndürme kapasitesi fazla olmadığından dolayı istediğimiz gibi bir temizlik olmayabilir. Her ilimizde olduğu gibi Samsun ilimizde de bu temizliği yapan firmalar vardır. Aşağıdaki yazımızda Samsun battaniye yorgan yıkama hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

kullnici
0552 888 25 88
Arayın ...

Battaniye ve Yorgan Yıkama Nasıl Olmalıdır?

Evimizde kullandığımız battaniye ve yorganları daha temiz olması için temizlik firmasına verebiliriz. Bu temizlik firmaları özel deterjanlarıyla yorgan ve battaniyenizdeki lekeleri çıkararak tertemiz olmasını sağlar.

Samsun battaniye yorgan yıkama firmaları sizler için bu temizlik hizmetini vermektedir. Firmamıza getirmiş olduğunuz ürünleri ev tipine benzer makinelerimizde sıcak sular ve leke çıkarma programları kullanarak yıkamaktayız. Sizlere kullandığınız ürünleri tertemiz bir şekilde teslim etmek için elimizden geleni yaparız.

Battaniye ve Yorgan Yıkama Firması Çalışma Sistemi

Öncelikle temizlenmesi için getirdiğiniz ürünleri Samsun battaniye yorgan yıkama firması olarak teslim almaktayız. Daha sonra firmaya gelen ürünler ilk etapta incelemeye alınır. Eğer battaniye ve yorganlarda lekelenmeler varsa özel karışım leke çıkarıcılar kullanılarak lekelerin çıkartılması sağlanır. Daha sonra ev tipine benzer makinelerde yıkanma işlemi gerçekleştirilir.

Yıkama işlemi yaklaşık 35 dakika civarında sürmektedir. Bu işlem bittikten sonra herhangi bir deterjan kalıntısı kalmaması adına durulanır. Makinede yaklaşık olarak 30-35 dakika süren extra durulama işlemi yapılmaktadır. Samsun battaniye yorgan yıkama firmaları olarak durulama işlemine oldukça fazla özen gösteririz. Bunun sebebi deterjan kalıntılarının alerjik bünyeye sahip insanları rahatsız etmemesidir. Ayrıca ürünleri çocukların kullanma ihtimaline karşın da durulamaya önem verilmelidir.

Battaniye ve Yorgan Yıkama Ücretleri

Battaniye ve yorganlar evlerimizde kullandığımız hacimli ürünlerdir. Bundan dolayı evdeki makinelerle yıkamaktan ziyade bu işi yapan firmalarda temizlik yaptırabiliriz. Battaniye ve yorgan aynı amaç için kullanılsa da büyüklük hacim ve içerik olarak farklı ürünler olduğundan dolayı fiyatlarda değişiklik olabilir. Samsun yorgan yıkama fiyatlarına değinecek olursak; burada önemli olan nokta yorganın hangi malzemeden üretildiğidir. Mesela elyaf gibi hafif yorganlar daha düşük maliyetle yıkanırken yün yorganlar ağırlığı ve içindeki malzemelerden dolayı biraz daha maliyetli olabilmektedir.

Aynı şekilde Samsun battaniye yıkama fiyatları da kullanılan malzemeye, büyüklüğüne ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.  Bunun haricinde kullanılan deterjan kalitesi de fiyatları etkilemektedir. Bu şekilde evde kullandığınız ürünlerin temizliği için fiyattan ziyade kaliteli ürünler kullanılmasına ve makinelerin iyi yıkamasına dikkat edilmesini öneririz.

SAMSUN PRO WEB TASARIM
0552 888 25 88
HEMEN ARAYIN
0552 888 25 88
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left