İLKADIM HALI YIKAMA

Samsunda İnşaat Temizliği

Samsunda inşaat temizliği yapan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor. Sıfır bir evin ilk sahibi olmak çok güzel bir durumdur. İstediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz veya hiçbir sorunu çıkmadan ilk siz oturacak olabilirsiniz. Ama bunlara karşılık zorlukları da bulunmaktadır. Sıfır bir evde oturmanın en zor yanı inşaat sonrası yapılması gereken temizliktir. İnşaat temizliğine başlamak oldukça zor bir etaptır. İnşaat kalıntıları iz bırakan ve temizliğinde gerekli özen gösterilmediği takdirde kalıcı hasarlar oluşabilir.

Samsunda inşaat temizliği için ilk hareket plan ve program yapmak olmalıdır. Bu planda nereden başlanacağına, nereye ne kadar zaman harcanacağına, hangi malzemelerin gerektiğine karar verilmelidir. Temizlik yapmak için gerekli tüm malzemelerin listesi yapılmalıdır. Tüm bu noktada alanında en iyi hizmeti sunan firmamız sizlere çok sayıda avantaj sağlar. Sizde kısa bir araştırma yaparak konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

kullnici
0552 888 25 88
Arayın ...

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Samsun inşaat sonrası temizlik için firmalara başvurabilirsiniz. Oldukça zorlu olan bu kalıntıları temizlik firmamız profesyonel ekipman ve yöntemlerle temizler. Samsunda inşaat temizliği için ilk önce, süpürge ile fara kullanarak evdeki molozlar temizlenerek, inşaatın kaba temizliği halledilir. Duvarları silmek için sabunlu su ile ahşap zeminleri ahşap temizleyici ile ve fayansları ise fayans temizleyici ile temizleyebilirsiniz.

Firmamız kullandığı yöntemlerle sizlere en iyi hizmeti sunar. İnşaat kalıntısı temizliği yapılırken son derece özenli hareket ediyoruz. Duvar, tavan ve pencereler gelebilecek her türlü zararın önüne geçiyoruz. Firma olarak kesinlikle buralara zarar verecek kimyasallar kullanmıyoruz.

Samsunda inşaat temizliği gibi sorularınızın bütün cevapları firmamızda mevcuttur. Yılların verdiği deneyimle işimizi profesyonelce yapıyoruz. Siz de firmamızla iletişime geçerek konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Banyo ve Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Samsun inşaat sonrası temizlik aşamalarında en önemlilerinden biri de banyo ve mutfak temizliğidir. En sorunlu kısmı fayanslardır. İlk önce fayansların arasındaki inşaat artıkları temizlenmelidir. Daha sonra krem temizleyiciler ile fayanslar ve lavabolar temizlenmelidir. Banyo kısmında ise sprey temizleyiciler sayesinde kirleri temizliyoruz. Tel ile bu fayans artıklarını temizlemeye çalışırsanız fayansları çizebilirsiniz o yüzden tel kullanmanız önerilmez.

Firmamız; banyo, lavabo, tuvalet gibi yerlerin temizliğini son derece özenli yapar. Ayrıca cam temizliği için de özel ürünler kullanılır. Buralara gelebilecek her türlü zararın önüne geçer. İnşaat gibi yerlerin temizliği oldukça zorlu olsa da firma olarak bu zorluğun üstesinden kolaylıkla gelebiliyoruz. Personellerimiz oldukça güler yüzlüdürler. Siz de kısa bir araştırma yaparak konu ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız iletişim kanallarını kullanarak siz de inşaat sonrası temizliğinizi firmamız vasıtası ile yaptırabilirsiniz.

SAMSUN PRO WEB TASARIM
0552 888 25 88
HEMEN ARAYIN
0552 888 25 88
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left