İLKADIM HALI YIKAMA

SAMSUN ATAKUM KOLTUK YIKAMA

Koltuk ev, ofis, otel, sinema, restoran, kafe, bar gibi birçok alanda karşılaştığımız, şekilleri ve kullanım fonksiyonları farklı olmak üzere, yaşam konforumuzu arttıran eşyalardandır. Öyle ki günlük yaşantımızın ayrılmaz parçalarındandır. Evimizde, işyerimizde günümüzün çoğunu koltukların hayatımıza kattığı konfor standardı ile geçiririz. Dolayısıyla bulundukları ortama hem konfor hem estetik katan koltukların temizlikleri de önemlidir. Sürekli kullandığımız eşyalardan olan koltuklar, zaman içerisinde toz, kir ve yağ lekelerine maruz kalmaktadır. Kişisel imkânlarımızla temizlemekte zorlanabiliriz. Ayrıca leke çıkarmada kullandığımız kimyasallar hem koltuklara zarar vermekte, hem de sağlığımızı olumsuz etkilemektedir. Özellikle astım, bronşit, nefes darlığı yaşayanlarda ciddi rahatsızlıklar oluşturmaktadır. Destek almak istediğinizde Samsun’da koltuk yıkama konusunda hizmet alabileceğiniz birçok firma bulunmaktadır.

kullnici
0552 888 25 88
Arayın ...

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Samsun’da koltuk yıkama işlemi için deneyimli ve uzman bir ekipten destek almalısınız. Yıkama işlemine geçmeden önce kumaşın analizinin iyi yapılması gerekir. Kumaş türüne uygun malzemeler ile temizliğe başlanır. Önce koltuk minderleri çıkartılıp yüksek emiş gücüne sahip araçlarla tozdan ve kirden arındırılır. Ardından kir ve lekelerin yumuşaması için ıslatılır. Bir süre beklenildikten sonra kumaşa uygun hazırlanan dezenfektan malzemeleri ile oluşturulan solüsyon püskürtme, ovalama yöntemi ile koltuğa zarar vermeden yıkama işlemi yapılır. Samsun koltuk yıkama vakumlama yöntemiyle kirli suyun çekilmesi işlemiyle devam eder. Kirli suyun tamamen bitmesinin ardından durulama işlemine geçilir. Durulandıktan sonra aynı şekilde vakumlanarak kuruma evresine geçilir. 4-5 saat içerisinde koltuklarınız nemini atmış ve kullanımınıza hazır hale gelmiş olacaktır.

Koltuk Yıkamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Samsun’da koltuk yıkama firmaları olarak en fazla dikkat edilmesi gereken unsur kumaşın türüne göre temizlik yapılmasıdır. Bunun için koltuk kumaşlarındaki kodlar okunur. Bu kodların bazılarını ve özelliklerini özetleyecek olursak;

  • X kodu; Bu kumaş kesinlikle su ile temizlenmemelidir. Yüksek çekim gücü bulunan elektrikli süpürge ile tozdan arındırılıp, yumuşak süngerlerle silinerek temizlenir.
  • W kodu; Bu kumaşın temizliği ise sadece su ve su bazlı temizlik ürünleri ile yapılmalıdır. Yumuşak temizleme fırçası ve su bazlı temizlik ürünleri kullanılarak temizleme işlemi yapılır.
  • S kodu; Bu kumaşta solvent bazlı ürünlerle temizlik yapılmasını gerektirir. Bu ürünler temizliği zor olan yerlerde daha etkili malzemelerdir.

Tüm bu özellikler göz önünde bulundurularak yapılan Samsun’da koltuk yıkama hizmeti memnuniyetle sonuçlanacaktır.

Samsun Koltuk Yıkama Firmaları

Sıklıkla kullandığımız eşyalardan olan koltukların temizliğini, hem kendi sağlığımızı hem de koltuklarımızın dayanımını riske atmadan Samsun koltuk yıkama firmaları ile görüşerek yaptırabilirsiniz. Titizlikle ve özenle yapılacak olan işlem sayesinde hem zamanınız hem sağlığınız size kalacaktır. Koltuklarınızın kumaş türüne uygun, profesyonel ekiplerce yapılacak temizlik kuruma sürecini de 4-5 saat gibi kısa bir zamana indirecektir. Firmamızdan alacağınız destekte ana prensibimiz müşteri memnuniyeti olduğundan, uzman kadro, disiplinli iş anlayışı, kaliteli ve detaylı temizlik, güler yüzlü hizmet sunumumuzla karşınızda olacağız. Samsun koltuk yıkama işlemi için profesyonel destek desteğe ihtiyacınız olduğunda bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Samsun’un tüm mahallelerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

SAMSUN PRO WEB TASARIM
0552 888 25 88
HEMEN ARAYIN
0552 888 25 88
 WHATSAPP DESTEK
phone-handsetphonemap-markerearthmenu-circlepointer-rightpointer-left